
Бензин триммері DGT 520S, 52 см3, 3 а.к., айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DGT-520S 96239 триммері көгалдарды кесуге, арамшөптермен, жас бұталармен және ағаш өскіндерімен күресуге арналған. Көлемі 52 см3 бензинді қозғалтқыштың соңғы буыны жету қиын жерлерде сенімді жұмысты қамтамасыз етеді. 3 а.к. жоғары қуаттың арқасында. жабдықтың айналу жылдамдығы 9500 айн/мин құрайды. Ара полотносымен өтетін жолдың ені 255 см, ал балық аулау сызығы 420 см, сондықтан үлкен аумақты қысқа мерзімде өңдеуге болады.Триммер бензиннің маймен қоспасында жұмыс істейді, сондықтан оны электр энергиясының көздеріне қарамастан үйден тыс жерде пайдалануға болады. Жеткізу көлеміне жанармай қоспасын дайындауға арналған ыңғайлы диспенсер кіреді.Артықшылықтары:Катушка берік полиамидтен жасалған, ал диск карбидті ұштармен жабдықталған, сондықтан олар жоғары жүктемелерге және жерге соққыларға, кедергілерге және т.б. төтеп бере алады.Easy Start іске қосу жүйесі бензин қозғалтқышын, соның ішінде ұзақ үзілістен кейін іске қосуды жеңілдетеді.Қорғаныс қаптамасы тастар мен бұтақтардың операторға секіруіне жол бермейді.Цилиндрлі-поршеньді топ ұлғайтылған ресурспен ерекшеленеді, өйткені. цилиндр кеуекті хроммен қапталған және хонингтелген.Төзімді алюминий штанга қайшыны оңай тасымалдау және сақтау үшін жиналмалы етіп жасалған.Штанганың қабырғаларының ені 1,5 мм оның соққыға төзімділігін және жоғары жүктемелерге төзімділігін арттырады.Асимметриялық U-тәрізді тұтқа қолдарыңызда тамаша орналасады, ал резеңкеленген ұштары дірілсіз ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.Жамбас қорғанысы бар иық белдігі оператордың қолындағы жүктемені алып тастайды.Иық белдігін биіктікке қарай реттеу ұзын бойлы адамдар үшін қайшыны ұстау мәселесін жеңілдетеді.Өндірушіден 3 жылдық кепілдік триммердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96239.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.6 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Ерекшеліктері | жеңіл бастау |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 52 980 ₸

