
Бензин триммері БКС 1300, 25 см3, 1.3 а.к., бір бөлікті штанга, Сибртехтің 2 бөлігінен тұрады
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БКС-1300 бензотриммері көгалдарды шабуға және кесуге, шөп шабуға, жас бұталарды кесуге арналған. Қуаты 1,3 а.к. қысқа мерзімде үлкен аумақтарды көркейтуге жеткілікті. Шабу ені таңдалған құралға байланысты: металл пышақты пайдаланған кезде ол 25,5 см, балық аулау сызығы — 42 см. Сымсыз жұмыстың арқасында оператор үйден кез келген қашықтыққа алыстап, сайттың ең қол жетпейтін жерлерін өңдей алады: бау-бақша екпелерінің айналасында, үйдің қоршаулары мен қабырғаларының бойында және т.б. Артықшылықтары: Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектерді қамтамасыз етеді: қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Газ триггерінің құлпы операторды жарақаттанудан қорғайды, себебі ол триммерді кездейсоқ іске қосуға жол бермейді. Жанармай қоспасын дайындауға арналған ыңғайлы канистр жеткізу көлеміне кіреді. Триммер отынды өте үнемді пайдаланады — максималды жүктеме кезінде сағатына 1 литрден аспайды, сондықтан газ багын жиі толтырудың қажеті жоқ. Жанармай багының мөлдір қабырғалары ондағы қоспаның мөлшерін бақылауға және уақытында толтыруға көмектеседі. Отынды дайындауға арналған канистр жеткізу пакетіне кіреді. Берік қорғаныс қалқаны бұтақтар мен тастардың пайдаланушыға секіруіне жол бермейді. Күшейтілген ілінісу өз ресурсын баяу шығарады, яғни қайшы көптеген жылдар бойы қызмет етеді. Штанганың қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм-ге дейін ұлғайтылды, бұл соққыларға, кедергілердің соқтығысуына және жоғары жүктемелерге төзімділікті айтарлықтай арттырады. Жартылай автоматты қайшы катушкасы жерге аздап соғылған кезде сызықтың ұзындығын ұзартады. Соққыға төзімді пластикті, бір бөлікті штанганы және классикалық стартерді пайдалану қайшының сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Эргономикалық велосипед тұтқасы асимметриялық пішінге ие, сондықтан оны ұстауға ыңғайлы. Бір иықты белдік ұзақ мерзімді пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, себебі оператордың қолын босатады. Бензотриммер зауытта теңгерімделген, бұл шөпті дәл кесуге және тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Кесу элементі | Пышақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.69 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 638 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96240.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.3 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 25 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 36 270 ₸

