
Бензин триммері БКС 1800, 33 см3, 1.8 а.к., бір бөлікті штанга, Сибртехтің 2 бөлігінен тұрады
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БКС-1800 бензотриммері көгал шөптерін күтуге және ұсақ бұталарды кесуге арналған. 1,8 а.к. қуатының арқасында қондырғы 9500 айн/мин жылдамдықпен айналады. Рельефтің әртүрлі түрлері үшін болат үш жүзді пышақты немесе балық аулау сызығы бар катушканы таңдауға болады, шабу ені сәйкесінше 25,5 см және 42 см болады. Триммер розеткаларға тәуелсіз, сондықтан оны ең шалғай жерлерде пайдалануға болады. Артықшылықтары: Қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Мұндай шешім бөлшектердің сапасын арттырады және поршеньдік топтың ресурсын арттырады. Үш жүзді пышақ бірнеше секунд ішінде балық аулау сызығының катушкасына ауысады, бұл жұмыс уақытын қысқартады. Сызықтың ұзындығын ұзарту үшін қозғалтқышты өшіріп, еңкейтудің қажеті жоқ — бұл катушкалар жерге аздап соғылған кезде автоматты түрде орын алады. Қорғаныс қақпағы қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді, өйткені шөптердің, бұтақтардың және тастардың операторға ұшып кетуіне жол бермейді. Жанармай деңгейін бақылау үшін резервуардың қабырғалары мөлдір етіп жасалған, бұл отынды уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Велосипед тұтқасы асимметриялы етіп жасалған, сондықтан оны қолыңызда ұзақ уақыт ұстауға ыңғайлы. Иық бауы қайшыны ұстауды жеңілдетеді және оның маневрлік қабілетін арттырады, ал оператор шөп шабу кезінде табиғи қозғалысты қамтамасыз етеді. Стартердің күшейтілген құрылымының арқасында қайшы сенімді және берік. Триммердің нақты теңгерімі және эргономикалық конструкциясы оны ұзақ уақыт бойы ыңғайлылықпен пайдалануға мүмкіндік береді. Триммер май мен бензин қоспасында жұмыс істейді. Қоспаны дайындауға арналған ыңғайлы канистр қоса беріледі. Салмағы 7 кг ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді және қайшыны қажетті орынға жылжытуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.82 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 657 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96241.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 33 020 ₸

