
БКС 1800-2, 33 см3, 1.8 а.к. бензинді қайшы, ажыратқыш штанга, Сибртехтің 2 бөлігінен тұрады
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БКС-1800-2 бензинді қайшы көгал шөптерін кесуге, арамшөптер мен ұсақ бұталарды шабуға арналған. Екі тактілі қозғалтқыштың қуаты 1,8 а.к. жабдықтың жоғары айналу жылдамдығын қамтамасыз етеді — 9500 айн/мин. Триммер 2 саптамамен жабдықталған: үш жүзді пышақ және балық аулау сызығы бар катушка. Пышақпен шабудың ені 25,5 см, ал балық аулау сызығымен 42 см. Бензотриммер электр энергиясының көздеріне тәуелді болмағандықтан, оны үйден тыс жерде пайдалануға болады. Артықшылықтары: Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектермен қамтамасыз етіледі, өйткені қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Стартердің күшейтілген конструкциясы тозуға төзімділігі жоғары. Қозғалтқышты жабатын қаптама бір бөлікке құйылған. Ол жоғары беріктігімен және деформацияларға төзімділігімен ерекшеленеді. Пластикалық қаптамадағы шектеу пышағы қажет болған жағдайда сызықты автоматты түрде қысқартады, бұл қозғалтқыштың қызып кетуіне және шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Қорғаныс қаптамасы тастар мен бұтақтардың операторға бұрылуына жол бермейді. Эргономикалық U-тәрізді тұтқа асимметриялы етіп жасалған, сондықтан ол қолыңызға өте жақсы сәйкес келеді және тіпті жету қиын жерлерде де маневрлікті қамтамасыз етеді. Иық белдігі оператордың қолынан жүктеменің бір бөлігін алып тастайды, тіпті ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Штанга жеңіл тасымалдау және ыңғайлы сақтау үшін ажыратылатын етіп жасалған. Триммердің дәл теңгерімі ақаулардың туындау қаупінсіз ұзақ мерзімді пайдалану мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Мөлдір жанармай багы жанармай деңгейін бақылауға және қайшыны уақытында толтыруға көмектеседі. Жанармай қоспасы бензин мен майдан дайындалады, ыңғайлы диспенсер жеткізу көлеміне кіреді. Триммердің салмағы небәрі 7.2 кг, сондықтан оны ұстап тұру және қажетті орынға жылжыту оңай.Кепілдік мерзімі 12 айды құрайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.82 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 642 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96242.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 31 470 ₸

