
БКС 2500, 43 см3, 2,5 а.к. бензинді қайшы, бір бөлікті штанга, Сибртехтің 2 бөлігінен тұрады
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БКС-2500 әмбебап бензинді қайшы саяжайлар мен бау-бақша учаскелерінде шөптерді, арамшөптерді шабу және көгалдарды тегістеу үшін қолданылады. Оның көмегімен сіз аумақты тез және оңай ретке келтіресіз. Жиынтықта 2 қондырма бар: күшейтілген полипропиленнен жасалған жартылай автоматты катушка және үш жүзді пышақ. Балық аулау сызығының катушкасы көгалдарға, арамшөптерге және жұмсақ шөптерге (қияқ, беде) қолданылады. Шөп шабу учаскесінің ені бір өтуде 42 см құрайды, яғни 1 сағатта 1500 м2 дейінгі аумақты өңдеуге болады. Ал диаметрі 25,5 см болатын пышақ қатты шөптерді, арамшөптерді және ұсақ бұталарды оңай алып тастай алады. Қуатты 2.5 а.к. көлемі 43 см3 бензин қозғалтқышы үлкен аумақтарда да тиімді және жылдам жұмыс істеу үшін 9500 айн/мин жоғары шпиндельді айналу жылдамдығын қамтамасыз етеді. Ал үнемді отын шығыны 1,2 л/сағ және 0,85 л резервуар жанармай құюды қажет етпестен 40 минут бойы үздіксіз жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Хроммен қапталған хонингтелген цилиндрдің арқасында поршеньдік топтың жоғары ресурсы. Карбюратордың тұрақты жұмысына тығыздағыш пен саптама саңылауларының толық сәйкес келуі арқылы қол жеткізіледі, бұл жанармайдың кедергісіз жеткізілуін қамтамасыз етеді. Іліністің сенімділігін беріктігі жоғары шойын төсемдер, ұзын ілінісу серіппесі және қалыңдығы 3,5 мм үйкеліс төсемдер қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқалары бар асимметриялық велосипед түріндегі тұтқа сенімді ұстауды және ыңғайлылықты қамтамасыз етеді - оның орнын әртүрлі бұрыштарда жұмыс істеу үшін реттеуге болады. Күшейтілген стартер мен праймер (отынды қолмен айдау) ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін де іске қосуды жеңілдетеді. Жартылай автоматты катушкамен жұмыс істеу үшін шеберлік пен дағды қажет емес - желіні ауыстыру жұмыстан қол үзбей жүзеге асырылады. Дірілді бәсеңдету жүйесі пайдаланушының қолындағы жүктемені азайта отырып, ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Қорғаныс қаптамасы оның бөліктерінің сенімді бекітілуіне байланысты айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады - пластикалық кронштейн мен металл пластина 4 бұрандалы штангаға бекітілген. Жұмыс кезінде газ түймесін үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ - оны бекіту мүмкіндігі қарастырылған. Ауа сүзгісінің қақпағы бұранданың көмегімен бекітіледі, бұл сенімді бекітуді және оңай бұрап алуды қамтамасыз етеді (арнайы құрал қажет емес). Жұмыстың ыңғайлылығы үшін иық бауы қарастырылған. Қалыңдығы 1,5 мм штанга беріктігімен және механикалық зақымдарға төзімділігімен ерекшеленеді. Мөлдір резервуардың арқасында жанармай деңгейін бақылау оңай. Барлық басқару элементтері жұмысты жеңілдету үшін тұтқаға жиналады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 653 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96243.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 33 510 ₸

