
БКС 3000-2, 52 см3, 3 а.к. бензинді қайшы, айырғыш штанга, Сибртехтің 2 бөлігінен тұрады
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех БКС-3000-2 бензинді қайшы биік шөптерді кесуге, көгалдарды тегістеуге, арамшөптерді жұқартуға арналған, оның көмегімен аумақты оңай ретке келтіруге болады. Сондай-ақ оны ауыл шаруашылығында шөп дайындау үшін немесе жергілікті аумақтарды өңдеу үшін коммуналдық шаруашылықта пайдалануға болады. Жиынтыққа 2 қондырма кіреді: күшейтілген полипропиленнен жасалған жартылай автоматты катушка және үш жүзді пышақ. Балық аулау сызығы бар катушкалар көгалдарды тегістеуге, бұталарды кесуге, ландшафт жасауға болады. Ал пышақтың көмегімен қатты шөптер мен арамшөптерден арылуға болады. Бір өтуде сызық ені 42 см кесінді жасайды, бұл 1500 м2 дейінгі аумақты 1 сағатта өңдеуге мүмкіндік береді. Триммер қуатты 3 а.к. арқасында қалың шөппен де тиімді күреседі. көлемі 52 см3 қозғалтқыш және жабдықтың айналу жиілігі 9500 айн/мин. Ал үнемді отын шығынының арқасында 1,2 л/сағ (толық жүктеме кезінде) 0,85 литрлік резервуар 40-60 минут жұмыс істеуге жетеді. Артықшылықтары: Ажыратылатын штанга бір тұтқаға қарағанда әлдеқайда практикалық - оны тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы үшін бөлшектеуге болады. Ал қалыңдығы 1,5 қабырғалар оның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Бензинді триммер ұтқырлығымен ерекшеленеді, өйткені қуат көзіне тәуелді емес. Ал қозғалтқыштың үстіңгі орналасуына байланысты оны дымқыл шөп шабу үшін пайдалануға болады. Поршеньдік топтың жоғары ресурсы - қозғалтқыш цилиндрлері хроммен қапталған және шыңдалған. Тығыздағыш пен кіріс құбырының саңылаулары жанармайдың берілуіне кедергі келтірместен толығымен сәйкес келеді, бұл карбюратордың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Муфтаның күшейтілген конструкциясы оның сенімділігін қамтамасыз етеді: беріктігі жоғары шойын төсемдер, қалыңдығы 3,5 мм үйкеліс төсемдер және ұзартылған серіппе орнатылған. Ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін де жұмысты бастау оңай - күшейтілген стартер мен праймер (отынды қолмен айдау) іске қосуды жеңілдетеді. Велосипед түріндегі тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді, яғни қайшымен жұмыс істеу ыңғайлы және маневр жасау оңай. Тұтануды өшіру түймесі тұтқада бас бармақтың астында орналасқан - қажет болса, жұмысты бірден тоқтатуға болады. Жартылай автоматты катушка жұмысты тоқтатпай-ақ балық аулау сызығын жылдам жаңартуға мүмкіндік береді, ол үшін катушканы жерге аздап соғу жеткілікті. Оңтайландырылған дірілді бәсеңдету жүйесінің арқасында жұмыс барысында қолдар шаршамайды. Операторды қорғау үшін берік пластиктен жасалған арнайы қаптама қарастырылған. Ол сенімді бекітудің арқасында айналмайды немесе босамайды: пластикалық кронштейн мен металл пластина штангаға 4 бұрандамен бекітілген. Газ батырмасын бекіту мүмкіндігіне байланысты оны үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ. Ауа сүзгісі қақпағының бұрандалы қосылымы ысырмаға қарағанда әлдеқайда сенімді - ол жұмыс кезінде ашылмайды және құлап кетпейді. Иық белдігі қолдардағы жүктемені азайта отырып, ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Резервуар жанармай деңгейін бақылауды жеңілдету үшін мөлдір пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.6 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 658 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96246.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 31 340 ₸

