
Дензель, MTD, GREEN Line Denzel үшін триммер катушкасы, сол жақ гайка M10 x1.25.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96302 триммеріне арналған катушка Denzel, MTD, GREEN LINE маркалы бензотриммерлер, сондай-ақ M10x1,25 LH осінің бекіткіші және жіптің сол жақ бағыты бар кез келген басқа үлгілер үшін ауыстырылатын элемент ретінде пайдаланылады. Кесу элементі ретінде диаметрі 2,4 мм берік нейлон балық аулау сызығы қолданылады. Катушка үшін шеңбер, жұлдыз, үшбұрыш, шаршы, беде және т.б. қимасы бар сызықтар қолайлы. Артықшылықтары: Орамды диаметрі 2, 4 мм-ге дейінгі әртүрлі орман түрлерімен пайдалануға болады, сондықтан ол тек жас шөптерді ғана емес, сонымен қатар арамшөптерді де кесуге жарамды. Сызықты жартылай автоматты түрде беру оның ұзындығын жұмыс кезінде катушканың жерге жеңіл соққысымен жаңартуға мүмкіндік береді. Соққыға төзімді полипропиленнен жасалған корпус беріктігімен ерекшеленеді, тіпті тастарға соғылған кезде де сынуға, жарылуға және сынуға бейім емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Кесу элементі | Балық аулау желісі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.317 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Бекіту | гайка М10 х 1,25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996048864 |
- Бағасы: 881 ₸

