
Триммерге арналған катушка әмбебап, Denzel пышақтарымен бірге келетін барлық өрімдерге жарамды
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96304 әмбебап қайшы катушкасы кез келген Denzel, MTD, Green Line газ сорғысына және пышақпен бірге жеткізілетін басқа брендтердің үлгілеріне сәйкес келеді. Триммермен жалғау үшін Сіздің моделіңіздің жеткізілім жиынтығына кіретін бекіткіштер қолданылады. Нейлон балық аулау сызығының қалыңдығы 2,4 мм көгалдарды жаңарту, қалың бұталарды шабу, қалың шөп сабақтарын алып тастау сияқты тапсырмаларды шешуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Желіні жартылай автоматты түрде беру катушка жерге аздап соғылған кезде оның ұзындығының жылдам ұлғаюын қамтамасыз етеді, бұл оператордың уақытын үнемдейді. Диаметрі 2,4 мм-ге дейінгі кез келген қимасы бар (дөңгелек, шаршы, үшбұрышты, бұралған, жұлдыз тәрізді, сопақ және т.б.) балық аулау сызығын пайдалануға болады. Бұл қайшы орындай алатын тапсырмалар ауқымын кеңейтеді. PA6-GF30 полиамидінен жасалған соққыға төзімді корпус күрделі учаскелерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді, себебі зақымданудан қорықпайды. Катушканың сәйкес өлшемі 8 x 30 мм, 10 x 30 мм шайбамен немесе 20 x 25 мм сақинамен оңай реттеледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.08 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.24 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.2 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Қосымша бекіткіштер жиынтықта | используется штатный крепеж, поставляемый с триммером |
| Бекіту | шайба 8 х 30, шайба 10 х 30, сақина 20 х 25 |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996048857 |
- Бағасы: 2 653 ₸

