
Триммерге арналған катушка, автоматты, гайка М8 х 1.25 оң, леска 1.6 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96308 автоматты катушкасы Denzel TE-550 триммерімен үйлесімді (Art. 96608), сонымен қатар басқа маркалы бензин мен электр өрімдеріне M8x1.25 RH қону диаметрімен және оң жақ жіппен орнатылуы мүмкін. Диаметрі 1,6 мм қимасының басқа түрі бар дөңгелек, үшбұрышты балық аулау сызығы немесе шнур тіпті жету қиын жерлерде де жаңа піскен шөптерді өңдей алады, сонымен қатар биіктігі 20 см-ден асатын арамшөптерді кезең-кезеңімен шабуға рұқсат етіледі. Артықшылықтары: Триммердің әрбір іске қосылуы сызықтың автоматты түрде 5-7 мм ұзартылуымен бірге жүреді. Катушканың бүйіріндегі түйме қажет болған жағдайда сызықты одан әрі ұзартуға мүмкіндік береді. Катушка желіні ауыстыру және тазалау үшін оңай бөлшектеледі, техникалық қызмет көрсету көп уақытты қажет етпейді. Соққыға төзімді корпус берік PA6-GF30 полиамидінен жасалған, соның арқасында ол баяу тозады. Желінің максималды ұзындығы 15 м катушканы сирек пайдаланған кезде маусымда 1 рет толтыруға мүмкіндік береді. Салқындату қалақтары корпустың қызып кету қаупін азайтады және катушканың қызмет ету мерзімін арттырады. Катушканың салмағы небәрі 130 грамм, сондықтан ол қайшыны ауырлатпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.174 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Бекіту | гайка М8 х 1,25 правая |
| Сызықтың максималды диаметрі | 1.6 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127323 |
- Бағасы: 1 139 ₸

