
Әмбебап триммерлі катушка, гайка М8 х 1.25, гайка М10, бұранда М8-М10, сол жақ бұранда, қадам 1.25 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96312 әмбебап триммер катушкасы Denzel, Patriot, Makita, Huter, Hitachi сияқты брендтердің бензин және электр өрімдеріне орнатуға арналған. Сол жақ жіптері бар еркек-еркек M8-M10 адаптерлерінің болуы оны бекіткіш гайкамен де, бұрандамен де жабдықталған үлгілерде пайдалануға мүмкіндік береді. Катушка дөңгелек, төртбұрышты, үшбұрышты пішінді балық аулау сызығымен, беде тәрізді баумен немесе қиманың басқа түрімен және қалыңдығы 3 мм-ге дейін толтырылады, яғни қайшы көгалды жаңартуды ғана емес, сонымен қатар қалың шөптерді де жеңе алады. Артықшылықтары: Қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы — адаптерлер құралдарды пайдаланбай-ақ оңай орнатылады. Балық аулау сызығын ауыстыру арнайы ойықтардың болуына байланысты қақпақты алмастан жүзеге асырылады. Желіні ұзартудың жартылай автоматты жүйесі оператордың уақытын үнемдейді — кесу бөлігін жаңарту үшін орауыштарды жерге аздап соғу жеткілікті. Соққыға төзімді PA6-GF30 полиамидті корпус катушканың беріктігін қамтамасыз етеді. Желінің рұқсат етілген ең үлкен ұзындығы 15 м триммерді сирек пайдаланған кезде маусымда 1 реттен артық емес толтыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Қосымша бекіткіштер жиынтықта | адаптеры: гайка M10 x 1,25 левая резьба, адаптер «папа»-«папа» M8-M10 левая резьба. |
| Бекіту | гайка М8 х 1,25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127293 |
- Бағасы: 2 902 ₸

