
Әмбебап триммерлі катушка, гайка М10 х 1.25, М8, М12, бұранда М8-М10, сол жақ бұранда, қадам 1.5 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап катушка Denzel 96314 "әке-әке" адаптерлерімен М8-М10 жалғастырғыш бұрандасы немесе гайкасы бар кез келген дерлік электрлік және бензотриммерге жарамды (TM Denzel, Patriot, Huter, Hitachi, Greenworks, Parma және т.б.). Диаметрі 3 мм-ге дейінгі балық аулау сызығы көгал шөптерін, көпжылдық арамшөптерді шабуға және арамшөптермен бірнеше кезеңде күресуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Орамды дөңгелек, шаршы, үшбұрышты, бесбұрышты, сопақша және басқа қимасы бар балық аулау сызығымен толтыруға болады. Сызықтың жаңартылуы жартылай автоматты режимде катушка жерге аздап соғылған кезде жүзеге асырылады. Мұндай шешім пайдаланушының уақытын үнемдейді. Адаптерлерді орнату және ауыстыру үшін арнайы құралдарға жүгінудің қажеті жоқ. Шпуль қақпақтағы саңылаулар есебінен корпусқа оңай кіргізіледі. Корпус соққыға төзімді PA6-GF30 полиамидінен жасалған, сондықтан тіпті рельефі күрделі жерлерде де қайшымен жұмыс істеуге болады. Сапалы орындалуына байланысты катушка серіппесі жиі жұмыс істегенде де сынбайды. Балық аулау сызығының ұзындығы 15 м-ге жетуі мүмкін, сондықтан қайшыны мезгіл-мезгіл қолданған кезде оны маусымда 1 рет қана өзгертуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.509 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Қосымша бекіткіштер жиынтықта | адаптерлер: гайка M 8 x 1,25 сол жіп, гайка M12x1,25 сол жіп, адаптер "ер"-"ер" M8-M10 сол жіп. |
| Бекіту | гайка М10 х 1,25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127309 |
- Бағасы: 3 743 ₸

