
Әмбебап триммерлі катушка, гайка М10 х 1.25, гайка М8, бұранда М8-М10, сол жақ бұранда, қадам 1.25 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96316 әмбебап катушкасы адаптерлермен жабдықталған, сондықтан ол Denzel, Patriot, MTD, Gauge брендтерінің кез келген дерлік электрлік және бензиндік қайшыларымен және бекіткіш бұрандамен немесе гайкамен жабдықталған басқа өрімдермен үйлесімді. Ол диаметрі 3 мм-ге дейінгі балық аулау сызығымен толтырылған және көптеген тапсырмаларды орындауға жарамды: көгалдарға күтім жасау, арамшөптерді шабу, таңқурайдың жас өскіндері, ескі және кептірілген шөптер. Артықшылықтары: Орамды әртүрлі қимасы бар балық аулау сызығымен толтыруға болады: дөңгелек, шаршы, үшбұрышты, жұлдыз тәрізді, беде, бұралған сопақ және т.б. Адаптерлерді орнату және ауыстыру қосымша құралды пайдаланбай-ақ жылдам жүзеге асырылады. Қақпақтағы ойықтардың арқасында сызық жаңасына оңай ауыстырылады. Төзімді PA6-GF30 полиамидінен жасалған соққыға төзімді корпус қайшыны жыраларда, шұңқырларда және күрделі рельефі бар жерлерде пайдалануға мүмкіндік береді. Сызық катушкадағы түйме жерге аздап тиген кезде жаңартылады, сондықтан қайшыны өшірудің қажеті жоқ. Сызықтың ұзындығы 15 м-ге жетуі мүмкін, яғни оны жиі ауыстырудың қажеті жоқ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Қосымша бекіткіштер жиынтықта | адаптерлер: гайка M8 x 1,25 сол жақ жіп, гайка, адаптер "ер"-"ер" M8-M10 сол жақ жіп. |
| Бекіту | гайка М10 х 1,25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127316 |
- Бағасы: 2 955 ₸

