
Триммер катушкасы жартылай автоматты, желіні оңай толтыру, гайка M10x1.25, бұранда M10-M10, мойынтірек Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96318 жартылай автоматты қайшы катушкасы электрлік және бензиндік орақтармен пайдалануға арналған. Сол жақ жіптері бар M8-M10 еркек-еркек адаптері қосылатын бұрандамен де, гайкамен де жабдықталған үлгілерде пайдалануға мүмкіндік береді. Балық аулау сызығының мүмкін болатын максималды диаметрі 3 мм, бұл биік шөптерді шабу үшін жеткілікті. Артықшылықтары: Катушкаға қимасының әртүрлі типтері бар сызықтар сәйкес келеді: шеңбер, шаршы, үшбұрыш, жұлдыз, беде, бұралған бау және т.б. Жоғары сапалы полиамид PA6-GF30 — корпус өте берік, сондықтан триммер қиын жерлерде жұмыс істей алады. Балық аулау сызығын толтырудың ыңғайлылығы — кескіш элемент катушканы бөлшектемей оралады, бұл оператордың уақыты мен күшін айтарлықтай үнемдейді. Тоқтаусыз жұмыс — катушка жерге аздап тиген кезде желі автоматты түрде жаңартылады. Желіні қауіпсіз ұзарту — катушкадағы металл диск желіні жаңарту кезінде катушканы сынудан қорғайды. Катушканың үстіңгі бөлігі мойынтірекке орнатылған, бұл жерге соғылған кезде оның тозуын азайтады. Easy Line технологиясы қайшының катушкасын және катушка қақпағын алмай-ақ, сызықты жылдам толтыруға мүмкіндік береді. Катушка ұзындығы 15 м-ге дейін балық аулау сызығымен толтырылған, сондықтан ол толық маусымға созылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Кесу элементі | Балық аулау желісі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.515 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Қосымша бекіткіштер жиынтықта | адаптер «папа»-«папа» M10-M10 левая резьба. |
| Бекіту | гайка М10 х 1,25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2.4 мм |
| Ерекшеліктері | желіні оңай толтыру |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996128191 |
- Бағасы: 2 912 ₸

