КС-1300 бензинді қайшыны, 2 бөліктен тұрады, 1,3 а.к., 25,4 куб.жиынтықта Kronwerk дискісі мен катушкасын қараңыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk КС-1300 бензинді қайшы ашық жерде қалыңдығы 1,2 см-ге дейін жұмсақ және қатты шөптерді, ұсақ бұталарды, сабақтарды шабу үшін қолданылады. 1,3 а.к. қозғалтқыштың арқасында. кесу бөлігінің айналу жиілігі 7000 айн/мин құрайды. Екі кескіш бөлік — үш жүзді пышақ және балық аулау сызығы — сәйкесінше 25,5 см және 42 см кесу енін қамтамасыз етеді. Триммер отын қоспасымен жұмыс істейді және қуат көздеріне тәуелсіз. Сондықтан оны бақшаның шалғай жерлерінде қолдануға және онымен дымқыл шөптерді кесуге болады. Артықшылықтары: Газ триггерінің құлпы пайдаланушыны кездейсоқ іске қосылудан қорғайды. Отынды айдауға арналған праймер қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді, оператордың уақытын үнемдейді. Жұмысты жеңілдету үшін басқару элементтері тұтқаға орналастырылған. Кесу элементтері оңай ауыстырылады, бұл оператордың шөп шабу уақытын айтарлықтай үнемдейді. Желіні жартылай автоматты түрде берудің арқасында операторға орауыштарды жерге аздап соғу жеткілікті, ал кесу сызығының ұзындығы артады. Резеңкеленген жабыны бар асимметриялық велосипед тұтқалары қолыңызға ыңғайлы орналасады және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Қорғаныс қалқаны пайдаланушыны ұшып бара жатқан бұтақтар мен тастардан қорғайды. Сондықтан пайдаланушы қорғалған болады. Бекіту белдігі пайдаланушының биіктігіне қарай реттеледі. Ол қолдың біраз жүктемесін алып тастайды, сондықтан шөпті шаршамай ұзақ уақыт шабуға болады. Ауа сүзгісі қозғалтқышты ластанудан және сынудан қорғайды. Ол жай ғана шығарылады және бірнеше рет қолдануға арналған. Корпуста қозғалтқышты салқындату үшін саңылаулар қарастырылған. Бұл қызып кетуден қорғауды қамтамасыз етеді және қайшыны ұзақ уақыт пайдалануға мүмкіндік береді. Бензинді модельдерге арналған шағын салмағы 7.6 кг қолды шамадан тыс жүктемей, қайшымен маневр жасауды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.1 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 0.45 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АБ37.В.06259 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "АЛЬЯНС" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96210.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АБ37.В.06259.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.2 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 25.4 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
| Штрих-код | 4044996128535 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

