Бензин триммері KC-3000, 2 бөліктен тұрады, 3 а.к., 51,7 текше метр.жиынтықта Kronwerk дискісі мен катушкасын қараңыз
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 325 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АБ37.В.06259 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "АЛЬЯНС" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96213.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АБ37.В.06259.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 51.7 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
| Штрих-код | 4044996128566 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

