




Бензин триммері DT 25, 25 см3, 1.3 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинмен жұмыс істейтін Denzel DT 25 триммері үнемді, сенімді және 1,3 а.к. жұмыс істейтін қозғалтқышпен жабдықталған. Арамшөптерден арылуға және көгалдарды кесуге оңтайлы. Сондай-ақ жету қиын жерлердегі шөптер үшін: жолдардың жиектері, ғимараттардың қабырғалары және ағаштардың айналасы. Жинақта кез келген тығыздықтағы аласа шөптерге арналған балық аулау сызығы бар катушка және биік құрғақ шөптерге, лопухаларға, қалақайларға және шошқаларға арналған үш жүзді пышақ бар. Сынақтармен расталған ақаусыз жұмыс уақыты кемінде 80 сағатты құрайды. Құрал жақсы теңдестірілген және дірілді бәсеңдету жүйесімен жабдықталған, бұл ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Жеңіл салмағы 6,6 кг. және жүктемені иық пен арқаға біркелкі тарататын арнайы белдік ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Балық аулау сызығын тарту үшін жұмысты тоқтатудың қажеті жоқ - жартылай автоматты катушканың арқасында орауышты жерге тигізу жеткілікті, содан кейін балық аулау сызығы центрифугалық күштің әсерінен қажетті ұзындыққа дейін созылады. Жанармай сорғысы (праймер) іске қосу алдында отынды соруға көмектеседі. Триммерді іске қосу көп уақытты қажет етпейді, тіпті егер ол бұрын ұзақ уақыт пайдаланылмаған болса да. Жеңіл іске қосу үшін күшейтілген классикалық стартер. Максималды жүктеме кезінде отын шығыны — 1 л/сағ. Толық резервуар (0,69 л) 40 минутқа жуық жұмыс істеуге жетеді. Жанармай багы мөлдір пластиктен жасалған, сондықтан оның толтырылуын бақылау ыңғайлы болады. Қабырғаларының қалыңдығы 1.5 мм берік алюминий штанга. Резеңкеленген тұтқалары бар велосипед асимметриялық тұтқалары қолдарыңызда ыңғайлы орналасады және құралмен жұмысты мүмкіндігінше ыңғайлы етеді. Барлық басқару элементтері оң жақ тұтқаға жиналады және жұмыс бойы алақанның астында қалады. Екі тактілі бір цилиндрлі қозғалтқыш - жеңіл және ықшам, жоғары қуаты 1,3 л/с. Оның барлық элементтері хроммен қапталған, бұл ресурсты бірнеше есе арттырады. Пластикалық қаптама ұшып бара жатқан шөптерден, тастардан, бұтақтардан және ұсақ бөлшектерден қорғайды. Кеңейтілген кепілдік - 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Триммер |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Жанармай багының көлемі | 0.5 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Қуат | 1.3 л. с. |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың көлемі | 25 см3 |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА24.В.00048-19 |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1 л/сағ |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
- Бағасы: 50 370 ₸






