
Бензин триммері DT 33, 33 см3, 1.8 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DENZEL DT 33 бензинді қайшы үнемді, сенімді және 1,8 а.к. қозғалтқышпен жұмыс істеуге оңай. Оның барлық бөлшектері хроммен қапталған, бұл оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Сынақтар оның 80 сағат қатарынан істен шығуға қабілетті екенін растады. Балық аулау сызығы бар қондырманың арқасында сіз кез келген тығыздықтағы шөпті оңай жеңе аласыз және тіпті доңғалақты шөп шапқыш өтпейтін жету қиын жерлерде де көгалдарды кесесіз. Ал үш бөлікті дискінің көмегімен биік, құрғақ шөптен, шошқа тұқымынан, лопуха мен қалақайдан оңай құтылыңыз. Триммерде дірілді бәсеңдету жүйесі, асимметриялық велосипед тұтқалары және жүктемені бүкіл арқаға біркелкі тарататын белдік бар, бұл тіпті онымен ұзақ мерзімді жұмысты ыңғайлы етеді. Артықшылықтары: Жартылай автоматты катушка жұмысты тоқтатпай балық аулау сызығын реттеуге мүмкіндік береді. Ол үшін орауышты жерге аздап соғу жеткілікті, ал орталықтан тепкіш күштің әсерінен сым ұзарып, қажетті ұзындыққа кесіледі. Жанармай сорғысының арқасында триммер ұзақ уақыт бойы қосылмаған болса да, оны іске қосу оңай. Күшейтілген классикалық стартер - торға кіретін элементтер металл болып табылады, бұл іске қосуды жеңілдетеді және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Максималды жүктеме кезінде отын шығыны - 1.1 л/сағ. Толық резервуар (0,82 л) 45 минутқа жуық жұмыс істеуге жетеді. Резервуардың мөлдір материалының арқасында жанармай деңгейін бақылау оңай. Қабырғаларының қалыңдығы 1.5 мм берік алюминий штанга. Ыңғайлы басқару элементтері - барлық түймелер оң жақ тұтқада жиналады: тұтану қосқышы, қозғалтқыштың айналу жиілігін арттыру (газ пернесі) және тоқтату түймесі (газ пернесін кездейсоқ басудан құлыптау). Қауіпсіз жұмысты ұшып бара жатқан шөптерден, ағаш жоңқаларынан және тастардан қорғайтын пластик қаптама қамтамасыз етеді. Кеңейтілген кепілдік - 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА24.В.00048-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96222.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00048-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.7 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 50 700 ₸

