
Бензин триммері DT 33S, 33 см3, 1.8 а.к., айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DT 33S бензинді қайшы арамшөптермен оңай күреседі және тіпті жету қиын жерлерде де көгалдарды кеседі. Ол үнемді, сенімді және басқаруға оңай 1,8 а.к. қозғалтқышпен жабдықталған. Оның барлық бөліктері хроммен қапталған, бұл оның қызмет ету мерзімін айтарлықтай ұзартады. Сынақтар триммердің 80 сағат қатарынан істен шыққанға дейін жұмыс істей алатынын растады. Бөлінетін штанганың арқасында оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Ал берік болат қосқыш бүкіл құрылымды мықтап ұстайды. Жеңіл салмағы 7,6 кг, дірілді бәсеңдету жүйесі, тепе-теңдік және ыңғайлы жұмыс ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жартылай автоматты катушка жұмыс істеп тұрған кезде катушканы жерге жеңіл соғу арқылы сызықтың ұзындығын реттеуге мүмкіндік береді. Оңай бастау - ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрса да, жанармай сорғысының арқасында қайшыны іске қосу оңай. Стартердің күшейтілген классикалық конструкциясы қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді. Максималды жүктеме кезінде отын шығыны - 1.1 л/сағ. Толық резервуар - 0,82 литр. шамамен 45 минутқа жетеді. жұмыс. Мөлдір резервуар отын деңгейін уақытында бақылауға мүмкіндік береді. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау - штанга 2 бөлікке оңай бөлшектеледі. Ыңғайлы басқару - резеңкеленген тұтқалары бар велосипедтің асимметриялық тұтқасының арқасында. Ылғал шөппен жұмыс істеуге болады. Ыңғайлы және қарапайым басқару элементтері - барлық түймелер оң жақ тұтқада жиналады: қосқыш, газ пернесі және газ пернесін кездейсоқ басудан құлыптау. Пластикалық қаптама ұшып бара жатқан шөптен, пышақтың астына тастар мен бұтақтардан қорғайды. Корпуста сызықты кесуге арналған пышақ бар. Бұрандалы бекітпенің арқасында сүзгі жұмыс кезінде құлап кетпейді. Кеңейтілген кепілдік - 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА24.В.00048-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96223.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00048-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 865 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.7 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 51 020 ₸

