
Бензин триммері DT 43, 43 см3, 2.5 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DT 43 триммерінің қуатты және үнемді қозғалтқышы 2,5 а.к. Оның бөлшектері хроммен қапталған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Бұл көгалдарды құруға және арамшөптермен күресуге арналған тамаша құрал. Доңғалақты шөп шапқыш жете алмайтын жерлерде шөппен оңай күреседі. Жиынтықта 2 кескіш саптама бар: кез келген тығыздықтағы аласа шөптерге арналған балық аулау сызығы бар катушка және арамшөптер мен қатты құрғақ шөптерге арналған үш жүзді пышақ. Олар тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы, өйткені құрал жақсы теңдестірілген, дірілді бәсеңдету жүйесімен жабдықталған және жиынтықта салмақты біркелкі бөлетін белдікке ие. Бас тартуға дейінгі жұмыс, сынақтармен расталған - 80 сағат. Триммердің 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар, бұл өнімнің жоғары сапасын көрсетеді. Артықшылықтары: Тоқтаусыз жұмыс істеу - жартылай автоматты катушка балық аулау сызығының ұзындығын оңай реттеуге көмектеседі, бұл жұмыс кезінде катушканы жерге аздап соғуды қамтиды. Ұзақ үзілістен кейін де оңай бастау - жанармай құюға арналған праймер қозғалтқышты қолмен стартермен іске қосуды жеңілдетеді. Толық резервуар 45 минутқа жуық жұмыс істеуге жетеді. Жанармай багының мөлдір пластикасы бензин деңгейін бақылауды жеңілдетеді. Қабырғаларының қалыңдығы 1.5 мм берік алюминий штанга. Шыңдалған иінді білік - қозғалтқыштың жалпы қызмет ету мерзімін арттырады. Сапалы карбюратор - ең қиын жағдайларда да іске қосуды жеңілдетеді. Поршеньнің оңтайландырылған конструкциясы - қозғалтқыш бөлшектеріне инерциялық жүктемелерді азайтады. Ылғал шөппен жұмыс істеуге болады. Ыңғайлы және қарапайым басқару элементтері - барлық пернелер оң жақ тұтқада орналасқан, бұл құралды мүмкіндігінше дәл басқаруға мүмкіндік береді. Қауіпсіздік - қорғаныс қаптамасы жұмыс кезінде пышақтың астына түсіп кететін бөлшектерден қорғайды. Сүзгі жұмыс барысында құлап кетпейді және бұрандалы бекітпенің арқасында кілтсіз оңай ауыстырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА24.В.00048-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96224.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00048-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 51 640 ₸

