
Бензин триммері DT 43S, 43 см3, 2.5 а.к., айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DT-43S бензотриммері көгалдарды кесу, арамшөптерді жою, ашық жерлерде жас бұталарды шабу үшін қолданылады. Бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеудің ең жақсы нұсқасы: екпелердің айналасында, бау—бақша жолдарының бойында, үй қабырғаларының жанында және т.б. 2,5 а.к. 43 см3 екі тактілі қозғалтқыш жабдықтың жоғары айналу жиілігін қамтамасыз етеді - 9500 айн/мин. Үш жүзді пышақпен шабудың ені 25,5 см, балық аулау сызығымен — 42 см. Сондықтан үлкен аумақты қысқа мерзімде өңдеуге болады. Артықшылықтары: Кескіш құралды жылдам орнату — болат пышақты бірнеше секунд ішінде балық аулау сызығына ауыстыруға болады. Сызықты жартылай автоматты түрде беру орауыштарды жерге аздап соғу және жұмысты тоқтатпау арқылы оның ұзындығын ұзартуға мүмкіндік береді. Жамбас қорғанысы бар иық белдігі оператордың қолынан жүктің бір бөлігін алып тастайды. Ол реттеледі, сондықтан кез келген биіктікке сәйкес келеді. Стартердің күшейтілген конструкциясы триммердің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Қорғаныс қаптамасы пайдаланушыға бұтақтар мен тастардың ұшып кетуін болдырмайды. Дәл теңдестіру — тұтқаның, кескіш құралдың және қозғалтқыштың орны қайшыны ұзақ уақыт жұмыс істегенде де ұстауға ыңғайлы болатындай етіп реттеледі. Асимметриялық велосипед тұтқалары ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге және шаршауды сезінбеуге мүмкіндік береді. Тиімді амортизация — амортизаторлар пайдалану ыңғайлылығын арттыра отырып, триммерден тербелістерді басады. Беріктігі жоғары полиамидтен жасалған катушка, күшейтілген автоматты ілінісу және 50 СС қаттылыққа дейін шыңдалған білік саңылаулары бензотриммердің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Газ триггерінің құлпы пайдаланушыны кездейсоқ іске қосылудан сақтайды, сондықтан жарақат алу қаупі барынша азайтылады. Жеңіл салмағы мен эргономикалық құрылымының арқасында қайшы қолыңызда ұстауға және қиын жерлерде маневр жасауға ыңғайлы. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін штанга алмалы-салмалы етіп жасалған. Қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм жүктемелерге төзімділігін арттырады. Кепілдік 3 жылға дейін ұзартылды, орташа қызмет ету мерзімі кемінде 5 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА24.В.00048-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96225.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00048-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 865 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 51 670 ₸

