
Бензин триммері DT 52, 52 см3, 3 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DT 52 бензинді қайшы - салмағы 7,6 кг, ыңғайлы басқару жүйесі және қуатты 3 а.к. қозғалтқышы арқасында қалың бұталарды жоюға және ұқыпты көгалдарды жасауға арналған тамаша құрал. Оның барлық элементтері хроммен қапталған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Триммерде жиынтықта 2 қондырма бар: жаңа піскен шөпке арналған балық аулау сызығы және қалың өсімдіктер мен арамшөптерге арналған үш жүзді пышақ. Тіпті ұзақ мерзімді жұмыс ыңғайлы болады, өйткені құрал жақсы теңдестірілген және дірілді басатын жүйеге ие. Ал аспалы белдік салмақты арқаңызға біркелкі таратады. Сынақтар арқылы расталған сәтсіздікке дейінгі жұмыс - қатарынан 80 сағат. Артықшылықтары: Жартылай автоматты катушка жұмыс кезінде тозған сайын сызықты реттеуге мүмкіндік береді. Орауыштарды жерге аздап соғу жеткілікті және орталықтан тепкіш күштің әсерінен сызық созылып, қажетті ұзындыққа кесіледі. Ұзақ үзілістен кейін де оңай іске қосу - жанармай сорғысы мен күшейтілген классикалық стартердің арқасында. Максималды жүктеме кезінде толық резервуар шамамен 45 минут жұмыс істеуге жетеді. Жанармай багының мөлдір пластикасы жанармай деңгейін бақылауды жеңілдетеді. Қабырғаларының қалыңдығы 1.5 мм берік алюминий штанга. Дәлме-дәл жүргізу және жеңіл басқару - құралдың жақсы теңгерімділігі мен асимметриялық велосипед тұтқаларының арқасында. Қауіпсіз жұмысты операторды пышақ астынан ұшып кететін ұсақ бөлшектерден қорғайтын пластикалық қаптама қамтамасыз етеді. Сүзгіні ауыстыру оңай және ол жұмыс барысында түсіп қалмайды. Кеңейтілген кепілдік - 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА24.В.00048-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96226.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00048-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 51 990 ₸

