
Бензин триммері DT 52S, 52 см3, 3 а.к., айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DT 52S бензинді қайшы 3 а.к. диапазонындағы ең қуатты қозғалтқышқа ие, бірақ ол жеңіл және үнемді. Кез келген қалыңдықтағы көгалдармен, арамшөптермен және биік, құрғақ шөптермен оңай күреседі. Төзімді алюминий штанганың қабырғасының қалыңдығы 1.5 мм және 2 бөлікке бөлшектеледі, бұл қайшыны тасымалдауды және сақтауды жеңілдетеді. Ал алюминий штанга қосқышы қосылымның беріктігін айтарлықтай арттырады. Құралдың, аспалы белдіктің және дірілге қарсы жүйенің дәл тепе-теңдігінің арқасында құралмен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы. Сынақтармен расталған 80 сағатқа дейін бас тартуға дейінгі жұмыс. Артықшылықтары: Жартылай автоматты катушканың арқасында жұмысты тоқтатпай-ақ балық аулау сызығын жаңарту оңай - ол үшін катушканы жерге соғу жеткілікті. Қолмен жанармай сорғысы отынды карбюраторға айдауға көмектеседі. Триммер бұған дейін ұзақ уақыт тұрса да, оңай іске қосылады. Күшейтілген классикалық стартердің арқасында оңай іске қосу - торға кіретін бөлшектер металл. Резервуар максималды жүктеме кезінде шамамен 45 минут жұмыс істеуге жетеді. Жанармай деңгейін бақылау ыңғайлы - резервуар мөлдір пластиктен тұрады. Қарапайым және дәл жұмыс - барлық түймелер оң жақ тұтқада жиналады және әрқашан қолыңызда болады: ажыратқыш, газ және газды кездейсоқ басудан құлыптау. Ылғал шөппен жұмыс істеуге болады. Сүзгі жұмыс кезінде құлап кетпейді және бұрандалы бекітпенің арқасында оңай өзгереді. Қауіпсіз жұмыс - пластикалық қаптама операторды жұмыс кезінде ұшып бара жатқан шөптерден, бұтақтардан және тастардан қорғайды. Кеңейтілген кепілдік - 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА24.В.00048-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96227.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00048-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 865 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.6 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 52 310 ₸

