
DGT 250 бензинді қайшы, 25 см3, 1,3 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір бөліктен тұратын штангасы бар Denzel DGT-250 96223 бензинді қайшы 2 бөліктен тұрады және меншіктегі қалың бұталарды бақылауға, сондай-ақ доңғалақты шөп шапқыш жете алмайтын жерлерде шөп шабуға өте ыңғайлы. Ол жеңіл, үнемді және сенімді 1,3 а.к. қозғалтқышпен жабдықталған. Оның бөлшектері хроммен қапталған, бұл ресурсты айтарлықтай арттырады.Күшейтілген полиамидтен (РА) жасалған жартылай автоматты катушка кез келген қалыңдықтағы аласа шөптерді шабуға жарамды, карбидті ұштары бар жоғары сапалы пышақ арамшөптерге арналған.Артықшылықтары:Желіні жұмыстан қол үзбей жаңарту оңай — жартылай автоматты катушканың арқасында катушканы жерге аздап соғу жеткілікті және орталықтан тепкіш күштің арқасында сызық қажетті ұзындыққа дейін созылады.Тұтану кілті бас бармақтың астына қойылады, бұл қажет болған жағдайда қозғалтқышты лезде тоқтатуға мүмкіндік береді.Easy Start іске қосу жүйесі триммерді ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін де іске қосуды жеңілдетеді және жылдамдатады.Трансмиссиялық білік жоғары жиілікті токтармен сөндірілген, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін арттырады.Пластикалық қаптама пайдаланушыны ұшып бара жатқан шөптер мен ұсақ бөлшектерден қорғайды.Қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм ұлғайтылған берік алюминий штанга жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Құрал жақсы теңдестірілген, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу шаршатпайды.Дірілге қарсы қорғаныс және екі иінтіректі босату жүйесінің арқасында триммер ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы.Резеңкеленген жабыны бар велосипед асимметриялық тұтқалары жұмысты барынша ыңғайлы етеді.Жанармай багы мөлдір пластиктен жасалған, осының арқасында бензин деңгейін бақылау оңай.Максималды жүктеме кезінде отын шығыны 1 л/сағ құрайды, яғни толық резервуар (0,69 л) 40 минуттан астам жұмыс істеуге жетеді.Ауа сүзгісіне оңай қол жеткізу қайшыны күтіп ұстауды жеңілдетеді.Өндірушіден 3 жылдық кепілдік триммердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96233.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 6.7 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.3 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 25 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.69 л |
| Ерекшеліктері | жеңіл бастау |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 57 220 ₸

