
Бензин триммері DGT 330, 33 см3, 1.8 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір бөліктен тұратын штангасы бар Denzel DGT-330 93234 бензинді қайшы 2 бөліктен тұрады және арамшөптермен күресуге, сондай-ақ доңғалақты көліктер жете алмайтын жерлерді өңдеуге арналған: ағаштардың айналасында, үйлердің қабырғалары мен қоршаулардың жанында, жолдар бойында. Жоғары өнімділікті элементтері хроммен қапталған қуатты және үнемді 1,8 а.к. қозғалтқыш қамтамасыз етеді.Жеткізу көлеміне қалың шөпке арналған жартылай автоматты полиамидті катушкалар және биік құрғақ шөптерге, лопухаларға, қалақайларға және шошқаларға арналған карбидті ұштары бар үш жүзді пышақ кіреді.Артықшылықтары:Күшейтілген полиамидтен (РА) жасалған жартылай автоматты катушка жұмыстан қол үзбей сызықтың ұзындығын реттеуге мүмкіндік береді, ол үшін орауышты жерге аздап соғу жеткілікті, сонда сызық қажетті ұзындыққа реттеледі.Триммерді іске қосу айтарлықтай жеңілдетілген және Easy Start іске қосу жүйесінің арқасында көп уақытты қажет етпейді.Барлық басқару элементтері оң жақ тұтқада жинақталған, ал тұтану кілті бас бармақтың астында орналасқан, бұл төтенше жағдайда қозғалтқышты лезде тоқтатуға мүмкіндік береді.Пластикалық қаптама операторды ұшып кететін бөлшектерден, шөптерден және тастардан қорғайды.Толық резервуар максималды жүктеме кезінде 45 минут жұмыс істеуге жетеді, бұл ауқымды жұмыстарды орындау үшін жеткілікті.Мөлдір газ багы отын шығынын бақылауға және уақытында жанармай құюға мүмкіндік береді.Резеңкеленген жабыны бар асимметриялық велосипед тұтқалары триммердің дәлдігін және ыңғайлы басқаруды қамтамасыз етеді, сонымен қатар дірілді басады.Құралдың жақсы теңгерімділігі, дірілге қарсы жүйе және қос иінтіректі босату белдігі ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм ұлғайтылған алюминийден жасалған берік штанга техникаға жоғары жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді.Трансмиссиялық білік жоғары жиілікті токтармен сөндірілген, бұл триммердің қызмет ету мерзімін арттырады.Ауа сүзгісі бұрандалы бекіткіштің арқасында қажет болған жағдайда оңай ауыстырылады.Өндірушіден 3 жылдық кепілдік триммердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96234.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.82 л |
| Ерекшеліктері | жеңіл бастау |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 57 820 ₸

