
Бензин триммері DGT 330S, 33 см3, 1.8 а.к., айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлгіш штангасы бар Denzel DGT 330S 96235 бензинді қайшы 2 бөліктен тұрады. Ол учаскедегі арамшөптермен жақсы күреседі және доңғалақты шөп шабатын машина жете алмайтын жерлерде шөптерді кеседі. Қуаты 1,8 л үнемді қозғалтқыш. техниканың тұрақты өнімділігін қамтамасыз етеді.Жеткізу көлеміне қалың шөпке арналған күшейтілген полиамидті катушка және биік құрғақ шөптерге, лопухаларға, қалақайларға және шошқаларға арналған карбидті ұштары бар пышақ кіреді.Артықшылықтары:Күшейтілген полиамидтен (РА) жасалған жартылай автоматты катушка жұмысты тоқтатпай, желіні жаңартуға мүмкіндік береді — ол үшін орауышты жерге аздап соғу керек.Қозғалтқыш бөлшектері хроммен қапталған, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады.Easy Start іске қосу жүйесінің арқасында қайшыны ұзақ уақыт сақтағаннан кейін де іске қосу оңай.Барлық басқару элементтері жақсартылған эргономикасы бар резеңкеленген тұтқада құрастырылған, ал тұтану кілті бас бармақтың астына орналастырылған, бұл қажет болған жағдайда қозғалтқышты шұғыл тоқтатуға мүмкіндік береді.Пластикалық қаптама операторды ұшып кететін бөлшектерден, шөптерден және тастардан қорғайды.Толық резервуар максималды жүктеме кезінде 45 минут жұмыс істеуге жетеді, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін жеткілікті.Мөлдір газ багы отын шығынын бақылауға және уақытында жанармай құюға мүмкіндік береді.Велосипедтің асимметриялық тұтқалары басқаруды жеңілдетеді және құралды дәл бағыттауға мүмкіндік береді.Салмағы аз, заманауи дірілге қарсы жүйе, құралдың жақсы теңгерімділігі мен қос иықты белдік тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Трансмиссиялық білік жоғары жиілікті токтармен сөндірілген, бұл триммердің қызмет ету мерзімін арттырады.Қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм болатын берік, жиналмалы штанга құралды сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді, сонымен бірге сенімді алюминий бекіткішіне ие.Ауа сүзгісі бұрандалы бекіткіштің арқасында қажет болған жағдайда оңай ауыстырылады.Өндірушіден 3 жылдық кепілдік триммердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96235.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.82 л |
| Ерекшеліктері | жеңіл бастау |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 58 430 ₸

