
DGT 430 бензинді қайшы, 43 см3, 2,5 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір бөліктен тұратын штангасы бар Denzel DGT 430 96236 бензин қайшы 2 бөліктен тұрады. Бұл қалың шөптерді бақылауға және ұқыпты көгалдарды жасауға арналған тамаша құрал. Кәдімгі шөп шабатын машиналармен жұмыс істеу қиын болатын орындар үшін қолайлы. Қуаты 2,5 а.к. үнемді қозғалтқыш 9-10 гектарға дейінгі аумақта тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Жеткізу көлеміне 2 кескіш саптама кіреді: қалың шөпке арналған арматураланған полиамидті катушка және жас бұталар мен ағаш өскіндеріне арналған ара дискі.Артықшылықтары:Күшейтілген жартылай автоматты катушка жұмысты тоқтатпай, желіні жаңартуға мүмкіндік береді — ол үшін орауышты жерге аздап соғу керек.Easy Start іске қосу жүйесі триммерді ұзақ уақыт пайдаланбаса да, оны оңай және жылдам іске қосуға мүмкіндік береді.Қозғалтқыш бөлшектері хроммен қапталған, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады.Қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм болатын берік алюминий штанга жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Пластикалық қаптама операторды ұшып кететін бөлшектерден, шөптерден және тастардан қорғайды.Толық резервуар максималды жүктеме кезінде 45 минут жұмыс істеуге жетеді, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін жеткілікті.Мөлдір газ багы отын шығынын бақылауға және уақытында жанармай құюға мүмкіндік береді.Барлық басқару элементтері жақсартылған эргономикасы бар резеңкеленген тұтқада құрастырылған, ал тұтану кілті бас бармақтың астына орналастырылған, бұл қажет болған жағдайда қозғалтқышты шұғыл тоқтатуға мүмкіндік береді.Трансмиссиялық білік жоғары жиілікті токтармен сөндірілген, бұл триммердің қызмет ету мерзімін арттырады.Ауа сүзгісі бұрандалы бекіткіштің арқасында қажет болған жағдайда оңай ауыстырылады.Шағын салмақ, заманауи дірілге қарсы жүйе, құралдың жақсы тепе-теңдігі және қос иықты белдік тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Өндірушіден 3 жылдық кепілдік триммердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96236.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Ерекшеліктері | жеңіл бастау |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 59 040 ₸

