
Шаршы, ширатылған, 2.4 мм х 10м Дензель триммерге арналған Леска Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 2,4 мм және ұзындығы 10 м Denzel 96175 шаршы қимасы бар бұралған балық аулау сызығы — орташа және жоғары қуатты бензо және электр триммерлерінің кескіш элементі. Биік шөптерді, көпжылдық өсімдіктердің қалың сабақтарын, жас және құрғақ бұталарды шабуға өте ыңғайлы.Артықшылықтары:Шөп шабудың максималды жылдамдығы — "бұралған шаршы" қимасы шөптің тиімдірек кесілуіне ықпал етеді, қайшының өнімділігін арттырады және қозғалтқышқа түсетін жүктемені азайтады.Шудың төмен деңгейі — сызық шөпті үнсіз дерлік шабады және діріл тудырмайды, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы.Сым нейлоннан жасалған, ол жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді: тозуға төзімділік, беріктік және серпімділік.Балық аулау сызығының ұзындығы 10 м — тұрақты емес пайдалану кезінде бірнеше айға жетеді.Салмағы 63 г — триммерге тығылған кесінді құралды ауырлатпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | квадратная витая |
| Штрих-код | 4606800041616 |
- Бағасы: 266 ₸

