
Триммерге арналған екі компонентті балық аулау сызығы, дөңгелек, 2,4 мм х 15 м, EXTRA CORD Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EXTRA CORD 2,4 мм x 15 м екі қабатты балық аулау желісі электр және бензин триммерлерін жабдықтауға жарамды. Оның қалыңдығы 2,4 мм болатын стандартты дөңгелек қимасы көгал шөптерімен, таңқурайдың және басқа бұталардың жас өскіндерімен, арамшөптермен күресуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Берік ішкі қабат және РА6 және BASF полиамидінен жасалған серпімді қабық сызықты тозуға төзімді етеді. Екі қабатты құрылымының арқасында шнур жоғары созылу беріктігіне ие, бұл оның шығынын азайтады. Ұзындығы 15 м қолдану жиілігіне байланысты маусымда 1-2 триммерді толтыру үшін жеткілікті болады. Көпіршікті қаптама балық аулау сызығының сапасын сақтауға, оның ластануын және шатасуын болдырмауға мүмкіндік береді. Сымның салмағы небәрі 100 г, яғни сызықтың бір бөлігі қайшы катушкасына салмақ түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | Полиамид |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996127903 |
- Бағасы: 542 ₸

