
Бұрылған төртбұрышты қайшыға арналған екі компонентті балық аулау сызығы, 2,4 мм x 15 м, EXTRA CORD Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EXTRA CORD 2,4 мм x 15 м екі компонентті балық аулау желісі 1,5 кВТ-қа дейінгі электр және бензин қозғалтқышы бар қайшыларға арналған. Ол көгалдың сұлулығын сақтауға да, биік арамшөптер мен жас бұталардың қопаларын кесуге де жарайды. Беріктігі жоғары өзегі мен икемді сыртқы қабықшасының арқасында күрделі учаскелерде пайдалануға болады. Артықшылықтары: Диаметрі 2,4 мм болатын төртбұрышты бұралған қимасы бар балық аулау сызығы шабу кезінде өсімдіктерді жыртпайды, сондықтан кесілген шөп сарғаймайды. Сым шөп шабудың жоғары тиімділігімен ерекшеленеді, бұл триммер қозғалтқышын шамадан тыс жүктемеден қорғайды. Екі компоненттен (полиамид RA6 және полиамид BASF) жасалған балық аулау желісі бір компонентті аналогтармен салыстырғанда жоғары беріктікке ие. Ұзындығы 15 м триммерді ретсіз пайдаланған жағдайда 2-3 айға жетеді. Корд көпіршікте жеткізіледі — оны алу ыңғайлы, ал ұзақ уақыт сақтау пайдалану қасиеттерін жоғалтуға әкелмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | Полиамид |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | квадратная витая |
| Штрих-код | 4044996127910 |
- Бағасы: 561 ₸

