
Алюминиймен арматураланған триммерге арналған леска, X-Pro, дөңгелек, 1.6 мм х 15 м, блистер Ресей Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel X-Pro 1,6 мм х 15 м балық аулау сызығы электр және бензин триммерлерімен пайдалануға арналған. Алюминий бөлшектері желіні тығызырақ және тозуға төзімді етеді, сондықтан ол тіпті биік шөптер мен жас бұталары бар қараусыз қалған жерлерде де төтеп бере алады. Артықшылықтары: Алюминиймен арматуралау шабу сапасын арттырады және катушканың шығыс саңылауларында сымның үзілу қаупін азайтады. Диаметрі 1,6 мм стандартты дөңгелек қима сызықты қайшы катушкасынан оңай тартуды қамтамасыз етеді. Алюминий чиптерінің болуына қарамастан, балық аулау сызығының салмағы небәрі 20 грамм және триммердің басын мүлдем ауырлатпайды. 15 метр тұрақты емес шабу кезінде бірнеше айға жетеді. Қаптама-көпіршік сымның жоғары абразивті қасиеттерін сақтайды және оның шатасып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 112 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 112 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 1.6 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | алюминиймен арматураланған |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800063342 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

