
GT-330 бензинді триммер, 2 бөліктен тұрады, 1 кВТ, 32,6 куб.жиынтықта Denzel дискісі мен катушкасын қараңыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GT-330 бензинді қайшы екі кескіш құралмен — балық аулау сызығымен және металл пышақпен жабдықталған, сондықтан ол кішкентай қашуды ғана емес, сонымен қатар қатты шөптер мен кішкентай бұталарды да жеңе алады. 1,4 а.к. екі тактілі қозғалтқыш жоғарғы жағында орналасқан, сондықтан тіпті дымқыл шөпті де шабуға болады. Шабу ені кесу дискісі үшін 45 см және сызық үшін 25,5 см құрайды. Триммер қуат көзіне тәуелді емес, себебі ол бензин отынымен жұмыс істейді. Бұл үйден тыс жерде, учаскенің ең шалғай жерлерінде, шектеулі кеңістікте маневр жасау арқылы жұмыс істеуге болатынын білдіреді. Жанармай қоспасын дайындауға арналған диспенсер жеткізу көлеміне кіреді. Артықшылықтары: Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектерді қамтамасыз етеді: қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Күшейтілген ілінісу механизмі триммердің жоғары сенімділігін және қозғалтқыштың жоғары жылдамдықтарында тиімді жұмысын қамтамасыз етеді. Тұтану кілтінің құлпы триммердің кездейсоқ қосылуына жол бермейді, сондықтан іске қосу кезінде абайсызда жарақат алу қаупі барынша азайтылады. Көбікті ауа сүзгісі қозғалтқыштың ластануына және істен шығуына әкелетін ірі бөлшектерді ұстайды. Бітелген жағдайда ол қарапайым сабын мен суда оңай тазаланады. Ауа сүзгісінің қақпағын бекіту үшін бекітудің ең сенімді түрі — бұрандалы кілтсіз қолданылады. Ауаны тиімді салқындату жүйесі қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермейді, оның тозуына және бұзылуына жол бермейді. Қорғаныс қаптамасы тастар мен шөптердің кескіш элементтерден пайдаланушыға секіруіне жол бермейді. Ол зақымдану қаупінсіз елеулі жүктемелерге төтеп бере алатындай етіп жасалған. Штанга қабырғаларының ұлғайтылған ені 1,5 мм соққыларға, жету қиын жерлерде шөп шабуға және тасымалдау кезіндегі жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Желіні жартылай автоматты түрде беру жүйесі жұмысты тоқтатпау үшін қайшыны өшірмей, оның ұзындығын 2,5 см-ге арттыруға мүмкіндік береді. Егер сызық тым көп ашылса, оны қаптамадағы шектеу пышағы автоматты түрде кесіп тастайды. Триммерді басқару оңай — барлық бекіткіштер тұтқада орналасқан, сондықтан оператор жұмыс процесін толығымен басқарады және қажет болған жағдайда қуатты тез өшіре алады. Газ триггерінің қысқышын үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ, сондықтан қайшымен жұмыс істеу ыңғайлы. Велосипед тұтқасы мен иық белдігі пайдаланушының жүктемесінің бір бөлігін алып тастап, ыңғайлы шабуға мүмкіндік береді. Бұл әсіресе шөп дайындау сияқты үлкен көлемдегі жұмыстарға қатысты. Триммердің салмағы небәрі 8,8 кг, сондықтан оператор ұзақ жұмыс істегенде шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Размеры | |
| Салмақ | 8.81 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 340 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АБ37.В.06259 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "АЛЬЯНС" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96205.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АБ37.В.06259.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.4 л. с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 32.6 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.6 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
| Штрих-код | 4044996122007 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

