
GT-430 бензинді қайшыны, 2 бөліктен тұрады, 1,3 кВТ, 42,7 куб.жиынтықта Denzel дискісі мен катушкасын қараңыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GT-430 бензинді қайшы арамшөптерді, ұсақ және ірі шөптерді, жас бұталарды шабуға арналған. Кесетін балық аулау сызығының ғана емес, сонымен қатар үш жүзді болат пышақтың болуына байланысты кесілген бұтақтардың максималды диаметрі 1,2 см-ге жетеді. Триммер отын қоспасымен жұмыс істейді, сондықтан оны электр қуатынан алыс жерде, тіпті ауланың жетуге қиын жерлерінде де пайдалануға болады. Артықшылықтары: Поршеньдік топтың жоғары ресурсы сапалы бөлшектерді қамтамасыз етеді: қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Күшейтілген ілінісу механизмі триммердің жоғары сенімділігін және қозғалтқыштың жоғары жылдамдықтарында тиімді жұмысын қамтамасыз етеді. Тұтану кілтінің құлпы триммердің кездейсоқ қосылуына жол бермейді, сондықтан іске қосу кезінде абайсызда жарақат алу қаупі барынша азайтылады. Толық басқару — тұтануды өшіру түймесі бас бармақтың астындағы тұтқада орналасқан, сондықтан қажет болған жағдайда қайшыны бірден тоқтатуға болады. Газ триггерінің құлпы ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді — түймені үнемі басып тұрудың қажеті жоқ. Триммердің штангасы қалыңдығы 1,5 мм болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге, соққыларға және әртүрлі кедергілерге, мысалы, шұңқырлардағы шөптерді шабуға сенімді түрде төтеп бере алады. Қорғаныс қаптамасы берік пластиктен және металдан жасалған және штангаға мүмкіндігінше берік бұрандалы бекітпемен ерекшеленеді. Ол операторды ұшып бара жатқан шөптер мен тастардан сенімді қорғайды және іс жүзінде сынуға бейім емес. Жабдықты ауыстыру оңай, сондықтан күрделі рельефтерде де жұмыс істеу ыңғайлы. Сызықты жартылай автоматты түрде беру — триммер катушкасын жерге тигізу жеткілікті, ал сызықтың ұзындығы 2,5 см-ге артады. Бұл әртүрлі шөп түрлері бар учаскеде жұмыс істегенде өте ыңғайлы. Триммер қозғалтқышы отынды үнемді пайдаланады. Ауаны тиімді салқындату жүйесі қозғалтқыштың қызып кетуіне жол бермейді және оны мерзімінен бұрын тозудан қорғайды. Ауа сүзгісі қозғалтқышты шаң мен ірі бөлшектердің түсуінен қорғайды, осылайша оның беріктігін қамтамасыз етеді. Жанармай тасымалдайтын сорғы қайшыны іске қосуды жеңілдетеді. Велосипед түріндегі тұтқа триммерді пайдалану ыңғайлылығын арттырады, себебі оператор жұмыс үшін ең қолайлы орынды алады. Барлық басқару элементтері тұтқада орналасқан, сондықтан оператор қайшыны іске қосу және өшіру үшін дене қалпын өзгертудің қажеті жоқ. Кең иық белдігі пайдаланушының қолындағы жүктеменің бір бөлігін алып тастайды және шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Салмағы 10 кг-нан аспайтын және эргономикалық конструкциясы шөпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы шабуға және аумақты тезірек өңдеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Кесу элементі | Пышақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.98 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 1 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 335 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АБ37.В.06259 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "АЛЬЯНС" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96207.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АБ37.В.06259.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 42.7 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
| Штрих-код | 4044996122014 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

