
GT-520 бензинді қайшыны, 2 бөліктен тұрады, 1,6 кВТ, 51,7 куб.жиынтықта Denzel дискісі мен катушкасын қараңыз
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 1,6 кВТ Denzel GT-520 бензинді қайшы үлкен шөптерді, жас бұталарды және қалыңдығы 1,2 см-ге дейінгі сабақтарды өңдеуге қабілетті. Оның екі кескіш элементі бар — үш жүзді, жоғары берік болат пышақ және балық аулау сызығы бар катушка, сондықтан оны 25,5 см және 43 см шабу енін қамтамасыз ететін әртүрлі ландшафт түрлерінде қолдануға болады. Екі тактілі қозғалтқыш бензинмен жұмыс істейтін май қоспасымен жұмыс істейді, сондықтан бензин мен майды бөлек құюдың қажеті жоқ, бұл техникалық қызмет көрсетуді жеңілдетеді және оператордың уақытын үнемдейді. Сондай-ақ, сымсыз жұмыстың арқасында триммерді үйден тыс жерде, тіпті қиын жерлерде (ағаштардың айналасында, қабырғалар мен жолдардың бойында және т.б.) маневр жасау ыңғайлылығымен пайдалануға болады. Артықшылықтары: Бөлшектердің сапасына байланысты поршеньдік топтың жоғары ресурсы қамтамасыз етіледі: қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған. Күшейтілген ілінісу механизмі қайшының үлкен өнімділігін қамтамасыз етеді. Жабдықты жылдам ауыстыру мүмкіндігі рельефтің басқа түріне және шөптің әртүрлі тығыздығына тез бейімделуге көмектеседі. Жұмыс барысында жерге жеңіл тиген кезде сызықтың ұзындығы тура 2,5 см-ге артады. Бұл қайшыны өшірмей, шөпті ғана емес, жас өскіндерді де тез кесуге мүмкіндік береді. Қозғалтқыш сағатына 500 мл-ден аз отынды тұтынады, сондықтан резервуарды жиі толтырудың қажеті жоқ. Триммердің салмағы 10 кг-нан сәл асады, бірақ ыңғайлы иық белдігінің арқасында салмақ іс жүзінде сезілмейді, сондықтан шөпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы шабуға болады. U-тәрізді тұтқа операторға дененің ең қолайлы жағдайын алуға және тіпті үлкен жұмыс көлемімен де аз шаршауға мүмкіндік береді. Қорғаныс қаптамасы беріктігімен және жүктемелерге жоғары төзімділігімен ерекшеленеді, сондықтан пайдаланушыны ұшып шығатын тастар мен бұтақтардан сенімді қорғайды. Толық басқару — тұтануды өшіру пернесі бас бармақтың астындағы тұтқада орналасқан, бұл қажет болған жағдайда қайшыны жылдам тоқтатуға мүмкіндік береді. Газ триггерінің бекіткішін үнемі ұстап тұрудың қажеті жоқ, ол жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Қозғалтқыш ауаны салқындату жүйесі арқылы қызып кетуден қорғалған, сондықтан ол ұзақ мерзімді жүктемелерден қорықпайды. Тұтану түймесінің құлпы қозғалтқыштың кездейсоқ іске қосылуын болдырмайды, бұл абайсызда жарақат алу қаупін азайтады. Триммер штангасының қабырғалары 1,5 мм-ге дейін ұлғайтылған, сондықтан ол соққылардан, кедергілерден (жыралар, шұңқырлар және т.б.) және жоғары жүктемелерден қорықпайды. Көбіктен жасалған ауа сүзгісі ішкі жинақтың ластануын және ірі бөлшектердің зақымдалуын болдырмайды және бітеліп қалса, сабынды сумен оңай жуылады. Жанармай құюға арналған праймер операторға қайшыны оңай бастауға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.78 кг |
| Іштен жанатын қозғалтқыштың сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 1 л |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АБ37.В.06259 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "АЛЬЯНС" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96209.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АБ37.В.06259.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.2 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 51.7 см3 |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
| Штрих-код | 4044996122021 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

