
Триммерге арналған дөңгелек сызық 2.4 мм, 160 м, Din катушкасында Ресей Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Din-катушкадағы диаметрі 2,4 мм, ұзындығы 160 м Denzel 96134 дөңгелек балық аулау желісі төмен және орташа қуатты бензин мен электр триммерлерін толтыру үшін қолданылады. Қалың шөпті де, арамшөптерді де, жас бұталарды да, кішкентай өркендерді де шабады. Дәстүрлі "шеңбер" қимасының арқасында оны қайшы катушкасына салу және қажет болған жағдайда жаңарту оңай. Өнім қала маңындағы аудандардың иелеріне және коммуналдық қызметкерлерге пайдалы болады.Артықшылықтарынейлон тозуға төзімділікті, беріктікті және жұмыс ресурсын арттырады, сонымен бірге желінің жеңіл салмағын қамтамасыз етеді.Сым катушкаға желіні жаңартудың кез келген түрімен толтырылады: қолмен, автоматты немесе жартылай автоматты.Din катушкасында желінің ұштарын бекітуге арналған саңылаулар бар, сондықтан оны сақтау және тасымалдау кезінде шешілмейді.Жұмыстың едәуір көлемін орындау үшін желінің ұзындығы 160 м жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 161 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _баптамадағы саны | 12 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | орам |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800060341 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

