
Сопақша бұралған триммерге арналған балық аулау сызығы, 2,0 мм x 15 м, ресейлік Denzel көпіршігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 2,0 мм х 15 м триммер сызығы өнімділігі жоғары бензин кескіштер үшін ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Оның диаметрі 2 мм сопақша бұралған пішіні қалың шөптерді, түйежапырақтарды, шошқаларды және бұталарды жеңуге көмектеседі. Артықшылықтары: Бұрылған пішінінің арқасында балық аулау сызығы кескіштің дерлік дыбыссыз жұмысын қамтамасыз етеді және діріл деңгейі төмен, сондықтан онымен жұмыс істеу өте ыңғайлы. Спиральді нейлон желіні жоғары беріктікке ие етеді және тозуға төзімділігін арттырады. Ұзындығы 15 м триммерді пайдалану жиілігіне байланысты бірнеше айға немесе бүкіл маусымға жеткілікті. Қаптама көпіршігі балық аулау сызығын сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді, оны алуды жеңілдетеді. Тұтас сымның салмағы небәрі 59 г, сондықтан қайшының катушкасына тығылған балық аулау сызығының бір бөлігі жұмыс кезінде мүлдем сезілмейді. Қаптама-көпіршік сызықтың шатасуын және ластануын болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.047 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 615 мм |
| _баптамадағы саны | 160 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | сопақша бұралған |
| Штрих-код | 4606800060365 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

