
Триммерге арналған бұранда, 2 мм х 30 см кесілген шаршы, 50 дана Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балық аулау сызығы 2 мм Denzel Art. 96102 FLEX CORD триммер басына салуға арналған. Ол 500 Вт электр триммерлері мен бензин триммерлері үшін жарамды. Оның көмегімен көгал шөптері мен ұсақ арамшөптерді шабуға болады. Артықшылықтары: Қимасы шаршы пішінді балық аулау сызығы сынуға төзімділігімен және жоғары өнімділігімен ерекшеленеді, өйткені оның өткір жиектері бар. Балық аулау желісін өндіруде қолданылатын BASF полиамидін қосу арқылы жоғары беріктік, сынуға төзімділік және төмен тұтыну PA6 полиамидімен қамтамасыз етіледі. 30 см-ге кесілген сызық триммердің басын мүмкіндігінше тез толтыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 59 кг |
| Ұзындығы | 0.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166797 |
- Бағасы: 360 ₸

