
2.4 мм х 30 см кесілген шаршы триммерге арналған леска, 50 дана Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2,4 мм шаршы балық аулау сызығы Denzel Art. 96103 FLEX CORD триммер басына салуға арналған және көгалдарды, қалың, биік немесе кептірілген шөптерді шабу үшін, сондай-ақ қалың сабақтары бар арамшөптерден құтылу үшін қолданылады. Желі қуаты 1-ден 1,4 кВТ-қа дейінгі электр триммерлеріне және бензин триммерлеріне жарамды. Артықшылықтары: Қиманың шаршы пішінді балық аулау сызығы өткір қырларының болуына байланысты жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді және сабақтарды ұсақтамайды, бұл шабылған шөптерді жинауды жеңілдетеді. BASF полиамиді қосылған РА 6 полиамидінен тұрады және аз тұтынумен және жоғары беріктігімен ерекшеленеді. Мүмкіндігінше тез толтырылады, өйткені ол кесілген түрде жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 95 кг |
| Ұзындығы | 0.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166803 |
- Бағасы: 446 ₸

