
Триммерге арналған леска, 3 мм х 30 см кесілген "тісті шаршы", 50 дана Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel арт. 96104 Қалыңдығы 3 мм тісті шаршы қимасы бар FLEX CORD балық аулау сызығы триммер басына арналған. Ол қалың шөптерді, қалың сабақты арамшөптерді және үлкен аумақтардағы бұталардың жас өскіндерін кесу үшін қолданылады. Ол бензотриммерлерге орнатылады. Артықшылықтары: Тісті шаршы қимасы бар балық аулау сызығы шөпті тез және тиімді кесу арқылы жұмыстың жоғары тиімділігін қамтамасыз етеді. Балық аулау желісін жасау кезінде BASF полиамидін қосу арқылы RA6 полиамиді қолданылады, ол беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Балық аулау сызығы кесілген пішінде (ұзындығы 30 см) жеткізіледі, сондықтан оны қайшының басына тез салуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 140 кг |
| Ұзындығы | 0.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 3 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Қима нысаны | шаршы тісті |
| Штрих-код | 4044996166810 |
- Бағасы: 752 ₸

