
Триммерге арналған дөңгелек тілімделген 2.4 мм х 30 см, 20 дана леска, Flex cord Denzel тубусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балық аулау сызығы 2,4 мм Denzel арт. 96105 2,4 мм дөңгелек қимасы бар FLEX CORD триммер басына тығылады. Қалың сабақтары бар жас және құрғақ шөптер мен арамшөптерді шабуға қолайлы. Ол бензотриммерлерге немесе қуаты 1-ден 1,4 кВТ-қа дейінгі электр триммерлеріне арналған. Артықшылықтары: Қиманың дөңгелек пішінінің арқасында сызық үзілуге және жоғары жүктемелерге төзімді, сонымен қатар тегіс құрылымы арқасында шөптің біркелкі кесілуін қамтамасыз етеді. Балық аулау желісінің төмен шығыны мен жоғары беріктігі оны өндіруде қолданылатын BASF полиамидін қосып, жоғары сапалы RA6 полиамидімен қамтамасыз етіледі. Балық аулау сызығын қайшы басына салу оңай — ол 30 см жолақтарға кесілген түрде жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 90 кг |
| Ұзындығы | 0.3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| Қаптамадағы саны | 20 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластикалық түтік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166827 |
- Бағасы: 436 ₸

