
Триммерге арналған леска, дөңгелек 1.6 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1,6 мм Denzel Art. 96106 FLEX CORD триммер сызығы көгалды немесе жас шөпті шабуға арналған. Ол 300-ден 600 Вт-қа дейінгі төмен қуатты электр триммерлерінде қолданылады. Артықшылықтары: Қиманың дөңгелек пішінінің арқасында балық аулау сызығы үзілуге және ауыр жүктемелерге төзімді, үнемді тұтынылады және шөпті біркелкі кеседі. Балық аулау желісі жасалған BASF полиамидін қосу арқылы полиамид RA6 оның беріктігін қамтамасыз етеді. Балық аулау желісі ұзындығы 15 м болғандықтан ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 37 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 1.6 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166834 |
- Бағасы: 288 ₸

