
Триммерге арналған леска, дөңгелек 2 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2 мм Denzel Art. 96107 FLEX CORD триммер желісі көгал шөптері мен ұсақ арамшөптерді шабуға арналған. Ол қуаты 500 Вт-тан басталатын бензинді немесе электрлі триммерлерге орнатылады. Артықшылықтары: Дөңгелек қималы балық аулау сызығының ағыны аз, сонымен қатар ол тоқырауға төзімді және шөптің біркелкі кесілуін қамтамасыз етеді. Балық аулау желісі BASF полиамидін қосу арқылы жоғары сапалы RA6 полиамидінен жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді. Балық аулау желісі ұзақ уақытқа жетеді, өйткені оның ұзындығы 15 м.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 54 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166841 |
- Бағасы: 340 ₸

