
Триммерге арналған леска, дөңгелек 2.4 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балық аулау сызығы 2,4 мм Denzel арт. 96108 Дөңгелек қимасы бар FLEX CORD қуаты 1-ден 1,4 кВТ-қа дейінгі газ триммерлері мен электр триммерлеріне орнатылады. Ол қалың сабақтары мен қалың шөптері бар арамшөптерді шабуға жарамды. Артықшылықтары: Дөңгелек қимасы бар балық аулау сызығы — берік, арзан, үнемді және тоқырауға төзімді. Ол сондай-ақ тегіс құрылымының арқасында шөптің біркелкі кесілуін қамтамасыз етеді. Жоғары ресурс — балық аулау желісі BASF полиамидін қосу арқылы беріктігі жоғары RA6 полиамидінен жасалған. Сызықтың ұзындығы 15 м, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 78 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166858 |
- Бағасы: 412 ₸

