
Триммерге арналған леска, дөңгелек 3 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Триммерге арналған сызық 3 мм Denzel арт. 96109 FLEX CORD бензотриммерлерде қолданылады. Оның көмегімен үлкен аумақты өңдеуге болады: көгал шөптерін шабу, қалың бұталарды, қалың сабақтары бар арамшөптерді және бұталардың жас өскіндерін кесу. Артықшылықтары: Дөңгелек қимасы бар балық аулау сызығы тегіс құрылымға ие, бұл шөпті біркелкі кесуге мүмкіндік береді. Ол сондай-ақ қарқынды жүктемелерге төтеп береді және үнемді тұтынылады. Сызықтың жоғары беріктігін ол жасалған BASF полиамидін қосу арқылы РА6 полиамиді қамтамасыз етеді. Желі ұзаққа созылады — оның ұзындығы 15 м.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 122 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 3 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166865 |
- Бағасы: 580 ₸

