
Триммерге арналған леска, жұлдыз 1.6 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
96110 FLEX CORD 1,6 мм Denzel арт. 96110 балық аулау желісі 300-600 Вт қуаты бар төменгі қозғалтқышы бар электр триммерлері үшін қолданылады. Ол көгалды, қалың немесе құрғақ шөпті шабуға жарамды. Артықшылықтары: Жұлдыз қимасы бар балық аулау сызығының өткір жиектері бар, соның арқасында кесу мүмкіндігінше ұқыпты болады. Балық аулау желісін өндіруде BASF полиамидін қосу арқылы RA6 полиамиді қолданылады, бұл оның беріктігі мен ресурсын арттырады. Жеңіл сақтау үшін балық аулау желісі блистерде жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 27 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 1.6 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | звезда |
| Штрих-код | 4044996166872 |
- Бағасы: 264 ₸

