
Триммерге арналған леска, жұлдыз 2 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балық аулау сызығы 2 мм Denzel арт. 96111 FLEX CORD триммер басына толтырылады және 500 Вт-тан жоғары бензо мен электр триммерлеріне орнатылады. Ол қалың немесе құрғақ шөптерді шабумен, сондай-ақ арамшөптер мен бұталардың жас өскіндерін кесумен күреседі. Артықшылықтары: Жұлдыз қимасы бар қармақ шөп шабудың жоғары жылдамдығымен ерекшеленеді және өткір қырларының арқасында ұқыпты кесінді жасайды. Балық аулау желісі BASF полиамидін қосу арқылы жасалған жоғары сапалы RA6 полиамидінің арқасында жоғары тозуға төзімділікке ие. Сақтауға ыңғайлы — желі блистерде жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 40 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | звезда |
| Штрих-код | 4044996166889 |
- Бағасы: 312 ₸

