
Триммерге арналған леска, шаршы 2 мм х 15 м, Flex cord Denzel көпіршігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Триммер желісі 2 мм Denzel арт. 96115 FLEX CORD 500 Вт-тан жоғары бензо және электр триммерлерінде кесу элементі ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен сіз саяжайдағы арамшөптер мен қалың шөптерден арылуға болады. Артықшылықтары: Төртбұрышты қимасы бар балық аулау сызығының бірқатар артықшылықтары бар: өткір жиектерінің арқасында ол жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, сонымен бірге сабақтарды ұсақтамайды және сынуға төзімді. Балық аулау желісі өндірісте қолданылатын BASF полиамидін қосу арқылы жоғары сапалы RA6 полиамидінің арқасында берік және тозуға төзімді. Ыңғайлы және қауіпсіз сақтау үшін желі көпіршікті қаптамада келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 59 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166612 |
- Бағасы: 384 ₸

