
Триммерге арналған леска, шаршы 2.4 мм х 15 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel Art. 96116 FLEX CORD балық аулау сызығы, қимасы төртбұрышты және қалыңдығы 2,4 мм, жергілікті аумақты күтіп ұстауға арналған көптеген тапсырмалар үшін жарамды: көгал шабу, қатты, құрғақ немесе биік шөптер, ірі сабақты арамшөптер, арамшөптер мен лопуха. Ол бензин триммерлерінде, сондай-ақ 1-1,4 кВТ электр триммерлерінде қолданылады. Артықшылықтары: Төртбұрышты қимасы бар балық аулау сызығының өткір жиектері бар, сондықтан ол жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді және шөпті ұсақтамайды. Ал сымның қалыңдығына байланысты ол сынуға төзімділігімен ерекшеленеді. Тозуға төзімді, балық аулау желісі жасалған BASF полиамидін қосу арқылы жоғары сапалы RA6 полиамид оның беріктігін арттырады. Балық аулау сызығын сақтауға және кесуге ыңғайлы, себебі ол көпіршікте келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 86 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166629 |
- Бағасы: 475 ₸

