
Триммерге арналған леска, шаршы 3 мм х 15 м, Flex cord Denzel көпіршігі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сызық 3 мм Denzel арт. 96117 FLEX CORD триммер басына тығылады. Оны бензотриммерлерге орнатуға болады. Бұл көгалдарды шабуға, арамшөптерден, құрғақ немесе қатты шөптерден, бұталардың жас өскіндерінен, арамшөптерден, лопухадан, түйежапырақтан арылуға көмектеседі. Артықшылықтары: Сызықтың шаршы қимасы жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді және өткір бұрыштардың болуына байланысты сабақтарды ұсақтамайды. Ал сымның қалыңдығына байланысты ол сынуға төзімді. Балық аулау желісі берік және тозуға төзімді, себебі ол BASF полиамидін қосу арқылы жоғары сапалы RA6 полиамидінен жасалған. Сызық көпіршікте сатылады, сондықтан оны сақтауға және кесуге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 134 кг |
| Ұзындығы | 15 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 3 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Шаршы |
| Штрих-код | 4044996166636 |
- Бағасы: 633 ₸

