
Триммерге арналған леска, дөңгелек 2 мм х 63 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel FLEX CORD 2 мм x 63 м триммер сызығы орташа қуатты электр және бензин өрімдерін толтыруға арналған. Әмбебап дөңгелек қимасы мен диаметрі 2 мм үйлесімі жас шөптер мен кішкентай бұталарды кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Желі беріктігі жоғары нейлоннан жасалған, сондықтан тозуға төзімді. Желінің ұзындығы 63 м—ге дейін ұлғайтылды - ол үлкен аумақта тұрақты пайдалану кезінде бүкіл маусымға жетеді. Сақтау кезінде ластануды және шатасуды болдырмайтын берік көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 227 кг |
| Ұзындығы | 63 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166643 |
- Бағасы: 996 ₸

