
Триммерге арналған леска, дөңгелек 2.4 мм х 44 м, блистер Flex cord Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel FLEX CORD 2,4 мм x 44 м балық аулау сызығының әмбебап "шеңбер" қимасы бар, сондықтан ол кез келген тұрмыстық және жартылай кәсіптік типтегі электр және газ триммеріне жарамды. Диаметрі 2,4 мм болғандықтан, ол жас өсімдіктерді: шөптерді, арамшөптерді, таңқурай өскіндерін және басқа бұталарды тамаша шабуды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Балық аулау сызығының материалы — жоғары сапалы нейлон, берік және тозуға төзімді. Ұзындығы 44 м үлкен аумақтардағы мерзімді және тұрақты жұмыстар үшін жеткілікті. Орташа тұтыну айына 10 м болғанда, балық аулау желісі толық маусымға жетеді. Желі сақтау кезінде ластанудан және шатасудан қорғайтын ыңғайлы және берік көпіршікте келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 229 кг |
| Ұзындығы | 44 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 961-Қайшыларға арналған сызық |
| Диаметрі | 2.4 мм |
| Материал | полиамид PA6 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қима нысаны | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996166650 |
- Бағасы: 1 016 ₸

